Eskişehir Meslek Yüksekokulu
 
Eskişehir Meslek Yüksekokulu, ara insan gücü yetiştirmek amacıyla önlisans düzeyinde eğitim vermektedir. İş dünyasının gereksinim duyduğu nitelikteki elemanların yetiştirilmesi için Eskişehir Meslek Yüksekokulu, gerek eğitim kadrosu gerekse altyapısı ile yeterli donanıma sahiptir.
Programlar : Aşçılık, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Sekreterlik (İÖ), Dış Ticaret, Pazarlama, Ağırlama Hizmetleri, Ağırlama Hizmetleri (İÖ), Emlak ve Emlak Yönetimi Programı, Emlak ve Emlak Yönetimi Programı (İÖ), Lojistik Programı, Lojistik Programı (İÖ)

Tanıtım Kataloğu

Web :Birim Web Sayfası
E-mail: emyo@anadolu.edu.tr
Tel: (0222) 335 88 95
Faks: (0222) 335 88 95
Yunusemre Kampusü, 26470 ESKİŞEHİR
 
Porsuk Meslek Yüksekokulu
 
Porsuk Meslek Yüksekokulu, atölye ve laboratuvarlarıyla yeterli donanıma sahip, teknik bilimler ağırlıklı eğitim vermektedir. Her boyuttaki sanayi işletmelerinin gereksinim duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmeyi amaçlayan Porsuk Meslek Yüksekokulu, kendi alanında örnek eğitim kurumlarından biridir.
Programlar : Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İÖ), Çocuk Gelişimi (İÖ), El Sanatları (İÖ), Elektrik (İÖ), Endüstriyel Elektronik (İÖ), Endüstriyel Kalıpçılık (İÖ), Endüstriyel Otomasyon (İÖ), Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Makine (İÖ), Makine-Resim-Konstrüksiyon (İÖ), Mobilya ve Dekorasyon (İÖ), Radyo-Televizyon Tekniği, Radyo-Televizyon Tekniği (İÖ), Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Raylı Sistemler İşletmeciliği, Raylı Sistemler Makine Teknolojisi, Raylı Sistemler Yol, Otomotiv (İÖ), Tasarım ve Basım Yayımcılık, Tasarım ve Basım Yayımcılık (İÖ), Tekstil (İÖ)

Tanıtım Kataloğu

Web : Birim Web Sayfası
E-mail: pmyo@anadolu.edu.tr
Tel (0222) 224 13 89
Faks (0222) 224 13 90
Osmangazi Mah. Basın Şehitleri Caddesi, 26140 ESKİŞEHİR
 
Yunus Emre Meslek Yüksekokulu
 
Yunus Emre Meslek Yüksekokulu, sağlık ve eğitim alanında nitelikli ara eleman yetiştirmek için ön lisans düzeyinde eğitim vermektedir. Yüksekokul bünyesinde açılan Eczane Hizmetleri Programı, ülkemizde sağlık sektörünün eczacılık alanında eğitim veren ilk programı olması açısından örnek teşkil etmektedir. Mezunlar, eğitim aldıkları bölümün niteliğine göre hem kamu sektöründe hem de özel sektörde ara eleman olarak çalışabilirler.

Programlar: Eczane Hizmetleri, Çocuk Gelişimi , Yaşlı Bakımı, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri.
Web : Birim Web Sayfası
E-mail: yemyo@anadolu.edu.tr
Tel: (0222) 320 28 08
Faks: (0222) 335 05 80-3060
Yunusemre Kampusü, 26470 ESKİŞEHİR